1
راهنما

اتوماسیون سازمانی

- مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌ها -
نسل جدید اتوماسیون‌های اداری
مبتنی بر ارتباطات و تعاملات لحظه‌ای

نسل جدید اتوماسیون‌های اداری تولید شده
بر اساس فناوری ارتباطات بلادرنگ و لحظه‌ای

یکی از اصلی‌ترین نیازها در کلیه سازمان‌ها وجود ارتباط میان کلیه افراد آن سازمان می‌باشد. به دلیل همین نیاز مفهوم سیستم‌های اتوماسیون اداری بوجود آمد و شرکت‌های مختلف محصولاتی با این رویکرد تولید و عرضه نمودند یکی از مزیت‌های این سیستم‌ها مکانیزه کردن روال‌های اداری و گردش مکاتبات و نامه‌ها است. با گسترش و فراگیر شدن استفاده از نرم‌افزارهای مبتنی بر تلفن همراه از جمله تلگرام، گاهی اوقات دیده می‌شود بعضی از مدیران و یا افراد سازمان جهت سرعت بخشیدن به امور خودشان، از این نرم‌افزارهای اجتماعی استفاده می‌کنند. به این دلیل که به راحتی می‌توانند از اسناد تصویر دریافت کنند و مستقیم برای افراد مورد نظر ارسال کنند، وضعیت مشاهده آن‌ها را ببینند، پاسخ‌های آن‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت می‌کنند و مزیت‌های بسیار دیگری که همگی باعث شده‌اند عموم مردم تمایل به این سامانه‌ها پیدا کنند.

به همین دلیل سامانه بلوط محصولی تولید نموده که مختص سازمان‌هاست و پس از نصب و استقرار در مجموعه و یکپارچه شدن با اتوماسیون‌های دیگری که در حال استفاده از آن‌ها هستید قادر خواهید بود قابلیت‌های فراوانی را در کنار خود داشته باشید.


معرفی محصول

محصول مورد نظر به منظور ارتباط بهتر و مستمر با کلیه افراد سازمان و یا شرکت شما (با در نظر گرفتن سطوح دسترسی متفاوت) و همچنین به منظور صرفه جویی در هزینه‌هایی از قبیل ارسال پیامک انبوه و از بین بردن محدودیت‌های پیامک‌ها از قبیل محدودیت در تعداد حروف ارسالی، ارسال انواع محتوا، ارسال تصویر، ارسال فایل و ... ارائه و تولید شده است.


ویژگی‌های محصول

محصول مورد نظر از نظر کاربری شباهت‌‌های زیادی با نرم‌‌افزارهای شبکه‌‌های اجتماعی تلفن همراه و به خصوص نرم افزار تلگرام دارد. قابلیت‌های مشترک و شاخص این محصول شامل موارد زیر می‌‌باشد:

ارسال پیام‌های بلادرنگ
ارسال لحظه ای پیام ها نیازمند تکنولوژی خاص از جمله زبان برنامه‌نویسی پیشرفته، مدیریت سرور پیشرفته و معماری خاصی می‌باشد تا بتوان تمامی پیام‌های ارسالی را بدون مشکل در هر لحظه ارسال و دریافت نمود.
قابلیت حفظ سابقه پیام‌ها
نگهداری سابقه پیام های ارسالی نیازمند مدیریت پیشرفته سرورها و دیتاسنتر می باشد. در این حالت پیام‌ها با استفاده از روش‌های Caching پیشرفته توسط کاربر قابل مشاهده می‌باشد.
امنیت بالا در ارسال و دریافت پیام‌ها
امنیت ارسال و دریافت پیام‌ها در این نرم افزار از اهمیت بالایی برخودار است. پیاده‌سازی زیر‌ساخت مطمئن و امن با استفاده از روش‌های پیشرفته رمز‌نگاری اطلاعات و همچین تعریف سطوح دسترسی مختلف از جمله روش‌های مورد نظر در حفظ امنیت پیام‌های ارسالی می‌باشد.
قابلیت تعریف کانال و مدیریت اعضای کانال (مانند نرم افزار کانال)
با استفاده از این قابلیت، مدیران سازمان می‌توانند کانال‌های متعدد برای اطلاع‌رسانی و یا ارسال اخبار، انواع فایل‌های صوتی و تصویری و پیام‌های مناسبتی را برای کاربران سازمان ارسال نمایند.
قابلیت ارسال محرمانه پیام‌ها
با استفاده از این قابلیت، علاوه بر روش‌های رمزنگاری مذکور روش‌های پیشرفته تری جهت ارسال و دریافت پیام به همراه ایجاد یک تونل امنیتی به همراه روش‌های پیشرفته Validation ایجاد می‌شود.
قابلیت بررسی وضعیت ارسال پیام (ارسال شده/مشاهده شده)
با استفاده از این قابلیت کاربران می‌توانند نسبت به بررسی وضعیت پیام‌های ارسالی خود مطلع شوند. از جمله حالت پیام ارسال شده و پیام مشاهده شده.
قابلیت مشاهده کاربران آنلاین
با استفاده از این قابلیت وضعیت کاربران در کانال‌ها و صفحات اطلاع رسانی قابل مشاهده است. این وضعیت برای کاربران می‌تواند قابل تغییر باشد.
قابلیت ارسال پیام گروهی به همه افراد و یا افراد خاص
با استفاده از این قابلیت مدیران سازمان می‌توانند پیام‌های مورد نظر خود را به افراد و یا گروه‌های خاص ارسال کنند. همچنین یک پیام می‌تواند به تمام کاربران نیز ارسال شود (Multicast, Broadcast)
فضای ذخیره سازی نامحدود پیام‌ها و فایل‌های ارسالی
بسته به سیاست های سازمان، می توان محدودیت حجم برای ارسال انواع محتوا در نظر گرفت و در صورتیکه از نظر سرور محدودیت خاصی وجود نداشته باشد، می توان دسترسی ها را به حداکثر رساند.
قابلیت ارسال انواع محتوا شامل: متن، تصویر، فایل، فیلم، لینک وب، دعوتنامه و ...
از طریق این محصول میتوان انواع پیام‌ها از قبیل متن، تصویر، لینک و یا فایل را ارسال نمود. و آنها را با افراد مربوطه Share نمود.
قابلیت توسعه سامانه و تعریف ماژول‌های پیشرفته
قابلیت‌ها و ویژگی‌های تعریف شده در این نرم‌افزار ثابت نبوده و قابلیت توسعه و افزودن موارد متعددی را دارا می‌باشد. (نرم افزار تلگرام بر اساس سیاست های خاص خودش توسعه های مورد نظر خود را می دهد. برای مثال در زمانی تکنولوژی ربات را اضافه نمود و خیلی از توسعه های دیگر. در این محصول نیز می توان بر اساس نیازهای سازمان در زمان های مختلف توسعه های مختلف و هدفمند تعریف و تولید نمود.
امکان حذف یک پیغام از کانال
مدیر کانال می تواند در صورتیکه دسترسی های لازم را داشته باشد، پیغام های ارسال شده از قبل را از داخل کانال حذف نماید. (ولی قابلیت اصلاح پس از ارسال وجود ندارد و فقط می توانند حذف کرده و مورد جدیدی ارسال کنند.)
قابلیت ایجاد گروه (کانال)
مدیران این سامانه می توانند، بر اساس سطوح مختلف کاربران، گروه های تخصص جهت ارسال متون و محتوای مورد نظر نمایند.
روش احراز هویت
برای احراز هویت (ثبت نام کاربران) در این سامانه روش های مختلفی می توان اجرا نمود. روش پیشنهادی ورود با نام کاربری و کلمه عبور کاربر می باشد.
اطلاع رسانی در قالب پورتال
در این نرم افزار، قسمت هایی در نظر گرفته می شود که قادر است به لینک های rss متصل شوند و به کاربران آخرین اطلاعات و اخبار مشخص شده را ارائه نمایند.

فواید استفاده از این محصول

همان طور که نرم افزارهای شبکه اجتماعی مانند تلگرام به دلیل قابلیت‌های بسیار زیاد و مورد نیاز مردم توانسته است در سطح وسیعی مورد استفاده اقشار مختلف مردم قرار بگیرد، این محصول نیز می‌تواند ارتباط موثری بین مدیران و کلیه افراد سازمان در زمینه های مختلف حوزوی برقرار سازد. از جمله این فواید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


این محصول در واحد فنی سامانه بلوط در حال توسعه و ارتقاء بوده و قابلیت‌های دیگری نیز در حال اضافه شدن به آن می‌باشد.

سامانه بلوط، قوی‌ترین شرکت در زمینه
طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های
اندروید و iOS (آیفون) در ایران

کسب اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن بازرگانی سامانه بلوط به شماره 38455014-051 تماس حاصل فرمایید.

بیش از ده سال
تجربه ساخت اپلیکیشن های برتر موبایل در ایران