1
راهنما

دیوار پذیرش آگهی

سامانه‌ای موبایلی جهت درج آگهی و تبلیغات

بستری جهت درج آسان آگهی و تبلیغات
در قالب نرم‌افزار موبایل (Android - iOS)

معرفی محصول

یکی از نیازهایی که غالب مردم با آن مواجه هستند، پیدا کردن خریدار برای محصولات و یا خدماتشان است. یکی از موفق‌ترین نرم‌افزارها در این زمینه نرم‌افزار "دیوار" است که موفقیت‌های زیادی توانسته کسب کند. با استفاده از این سرویس، عموم مردم می‌توانند درخواست‌ها و آگهی‌های خود را ثبت کنند و پس از تایید، آگهی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. تفکیک نمایش آگهی‌ها به صورت منطقه‌ای و همچنین دسته‌بندی نوع محصولات و یا خدمات نیز از ویژگی‌های بارز این محصول می‌باشد. همچنین در صورتیکه کاربران بخواهند محصول و یا خدمتی را پیدا کنند، می‌توانند از ابزارهای پیشرفته و قدرمتند جستجو و فیلتر کردن استفاده کنند که قابلیت‌های بسیار زیادی به این نرم‌افزار می‌دهد.


«در صورتیکه شما هم می‌خواهید نرم‌افزاری مشابه دیوار داشته باشید، می‌توانید سفارش تولید آن را به سامانه بلوط بدهید تا در اسرع وقت نرم‌افزاری کامل و با قابلیت‌های فراوان برای گوشی‌های اندرویدی و iOS به شما تحویل دهد.»


برخی از قابلیت‌های این محصول

این محصول به صورت کاملا Native و با پشتیبانی از سیستم عامل‌های Android و iOS اجرا شده که از لحاظ سرعت اجرا و رابط کاربری، بسیار نرم‌افزار سریع و روانی است. این محصول دارای قابلیت‌های زیادی از جنبه‌های عملکردی برای کاربران دارد که به برخی از این قابلیت‌ها می‌توان اشاره کرد:

نمایش آگهی‌ها به صورت دسته‌بندی
هر آگهی به محض تایید، در صفحه عمومی نشان داده می‌شود. برای اینکه تعداد آگهی‌ها بعد از گذشت زمانی زیاد می‌شوند نیاز است به صورت دسته‌بندی نشان داده شوند تا پیدا کردن موارد دلخواه آسان‌تر شود.
نمایش اطلاعات کامل هر آگهی
پس از انتخاب هر آگهی، کلیه اطلاعات کامل آگهی به فرد نشان داده می‌شود. این اطلاعات شامل مواردی هستند که آگهی دهنده هنگام درج آگهی آنها را تکمیل کرده است.
تماس مستقیم
جهت تسریع در ایجاد ارتباط با آگهی دهنده، به غیر از نمایش اطلاعات کامل تماس از قبیل شماره تلفن، همراه، آدرس ایمیل، آدرس و ... قابلیت تماس مستقیم از داخل نرم‌افزار نیز وجود دارد.
درج آگهی
هر کدام از کاربران می‌توانند بر اساس نیاز خود در هر زمان که بخواهند آگهی خود را ثبت کنند. هنگام ثبت هر آگهی اطلاعات کاملی از نوع آگهی که قرار است گذاشته شود از وی دریافت می‌شود.
جست و جوی آگهی‌ها
به دلیل زیاد بود آگهی‌ها در هر روز، نیاز است کاربران بتوانند به راحتی در بین کلیه آگهی‌ها عمل جست و جو را انجام دهند.
جست و جوی متنی
کاربران با وارد کردن قسمتی از عبارات داخل کادر جست و جو، قادر خواهند بود آگهی‌هایی که شامل آن عبارت هستند را مشاهده کنند.
فیلتر کردن آگهی
کاربران می‌توانند بر اساس شرایط مختلف از قبیل قیمت و ... آگهی‌های خود را فیلتر کنند و به موارد مورد نظر خودشان زودتر دسترسی پیدا کنند.
ثبت کلیه فیلدهای اختصاصی هر نوع آگهی
هنگام ثبت هر آگهی، بر اساس نوع آگهی فیلدهای اختصاصی آن موضوع نشان داده می‌شود که کاربران هنگام ثبت کلیه فیلدهای اجباری را پر می‌کنند. از قبیل اطلاعات تماس و ...
بازدیدهای اخیر
آخرین آگهی‌هایی که کاربر در گوشی خود مرور کرده و بازدید نموده است را کاربر می‌تواند در این قسمت مشاهده کند.
آگهی‌های فوری و نردبان
با استفاده از این قابلیت‌ها آگهی‌هایی که به دلیل آمدن موارد جدیدتر، پایین رفته‌اند را افراد می‌توانند به اول لیست منتقل کنند. با استفاده از این امکان شما می‌توانید درآمدزایی خوبی داشته باشید.
مکان یابی و انتخاب شهر
هر کدام از کاربران به صورت مجزا، قادر خواهند بود محدوده جغرافیایی خود را جهت درج آگهی و یا نمایش آگهی‌های مختلف در این محصول مشخص کنند.
قابلیت ثبت نام اعضاء
تمامی افراد برای اینکه بتوانند از قابلیت‌های خاص این محصول به صورت ویژه استفاده کنند، می‌توانن به راحتی ثبت نام کنند و از قابلیت‌های فراوانی که برای آنها در نظر گرفته شده به صورت کامل استفاده نمایند.

با استفاده از این محصول که بر مبنای برندینگ مورد نظر شما تولید و تحویل می‌شود، شما می‌توانید با ارائه خدمات در حوزه‌های عمومی و یا اختصاصی، محصول خودتان را دریافت و پخش نمایید. به این منظور که شما می‌توانید این محصول را به صورت عمومی رونمایی کنید و یا برای قشر خاصی از کسب و کارها که ارتباط بهتری با آنها دارید فعال کنید و سیاست‌های قیمت‌گذاری خاص خود را در آن اعمال نمایید.«در صورت نیاز به این محصول و یا دریافت مشاوره با سامانه بلوط تماس بگیرید»


سامانه بلوط، قوی‌ترین شرکت در زمینه
طراحی و ساخت اپلیکیشن و برنامه های
اندروید و iOS (آیفون) در ایران

کسب اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن بازرگانی سامانه بلوط به شماره 38455014-051 تماس حاصل فرمایید.

بیش از ده سال
تجربه ساخت اپلیکیشن های برتر موبایل در ایران